Wojciech Golks nowym zawodnikiem Jedynki

Wojciech Golks w UKS Jedynka KODO Morąg!

11 lipca 2023 Jedynka Morag

Wojciech Golks dołącza do drużyny UKS Jedynki KODO Morąg na nadchodzący sezon 2023/24! Z nieukrywanym entuzjazmem witamy Wojciecha, wychowanka Szczypiorniaka Olsztyn, który z powodzeniem rozgrywał ostatnie sezony w Warmii Energa Olsztyn.

Popularny „Wino” to rozgrywający, który dysponuje atomowym rzutem z biodra. Potwierdzeniem tego są imponujące statystyki z ostatniego sezonu – w dziewięciu meczach zdobył aż 74 bramki.

Jesteśmy przekonani, że Wojtek będzie cennym wzmocnieniem naszej drużyny. Jego doświadczenie, umiejętności i niezwykła pasja do gry to cechy, które na pewno przyniosą nam wiele korzyści w nadchodzącym sezonie.

Cieszymy się, że mamy takiego zawodnika na naszym pokładzie. Jego obecność na boisku z pewnością będzie dostarczać emocjonujących momentów wszystkim kibicom naszego klubu.

W imieniu całego klubu UKS Jedynki KODO Morąg, witamy Wojciecha i czekamy na jego występy w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców, aby dołączyli do nas w tej ekscytującej nowej przygodzie i wspierali całą drużynę w nadchodzącym sezonie.

Przygotujmy się na niesamowite mecze w sezonie 2023/24 z Wojciechem Golksiem w naszych szeregach!

Kategorie: Aktualności