Jedynka w I lidze!

3 lipca 2023 Jedynka Morag

Drodzy Kibice,

Nasze serca biją dziś mocniej niż zwykle, a powód jest tylko jeden: UKS Jedynka KODO Morąg wchodzi na wyższy poziom! Po ogromnym trudzie, determinacji i ciężkiej pracy możemy ogłosić, że w sezonie 2023/2024 nasz zespół zagra w rozgrywkach I ligi grupy A. Czy jest coś piękniejszego?

To sukces na miarę naszych oczekiwań, ale też potwierdzenie, że dobrze wytyczone cele, przy odpowiedniej pracy, są w pełni osiągalne. Na ten moment czekaliśmy z niecierpliwością, ale też z pokorą, bo doskonale wiemy, ile pracy nas to kosztowało.

Wielkie podziękowania należą się Wam, naszym kibicom. Jesteście naszą największą siłą i motywacją. Wasze wsparcie, entuzjazm, oddanie i niewyczerpane pokłady energii są dla nas bezcenne.

Ale jest to także efekt wielu innych czynników. Znakomity marketing, doskonale prowadzone social media, wsparcie licznych sponsorów, organizacja eventów promujących piłkę ręczną, praca z młodzieżą, to tylko niektóre z nich. Tworzymy doskonały klimat do rozwoju dyscypliny, stwarzając przy tym idealne warunki dla naszych zawodników.

Wszystko to zostało dostrzeżone przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który zainteresował się naszym klubem i pozytywnie rozpatrzył wniosek UKS Jedynki KODO Morąg o prawo gry w rozgrywkach I ligi grupy A. To potwierdzenie, że wszystko, co robimy, ma sens i prowadzi nas do celu.

Dziękujemy Wam za tę podróż, która na pewno nie była łatwa, ale na pewno było warto. Jesteśmy wdzięczni za każdy moment, każdy mecz, każdy krok, który przyniósł nas tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Czeka nas teraz nowe wyzwanie, nowy etap, ale jesteśmy gotowi, aby sprostać mu z podniesioną głową. Jesteśmy UKS Jedynka KODO Morąg.

Pamiętajcie, że razem tworzymy historię. To nasza wspólna podróż i nie możemy się doczekać, co przyniesie nam kolejny sezon.

Do zobaczenia na meczach, kochani kibice! I liga, I liga, UKS! ?

Kategorie: Aktualności