Jakub Pikura – witamy na pokładzie!

Jakub Pikura - UKS Jedynka KODO Morąg

19 lipca 2023 Jedynka Morag

Z radością informujemy, że do drużyny dołącza Jakub Pikura, utalentowany bramkarz, który z pewnością wzmocni naszą ekipę w zbliżającym się sezonie 2023/24!

Urodzony w 1997 roku, Kuba, swoją przygodę z piłką ręczną rozpoczynał w barwach KS Szczypiorniak Olsztyn. Następnie trafił do Warmii Energa Olsztyn. W poprzednim sezonie ponownie strzegł bramki w barwach Szczypiorniaka. Jego umiejętności i doświadczenie to cenne aktywa, które z pewnością wzbogacą naszą drużynę.

W imieniu całego klubu chcielibyśmy serdecznie powitać Kubę Pikurę w morąskiej drużynie. Mamy nadzieje, że swoimi interwencjami dostarczy nam wszystkim mnóstwo emocji.

Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wspierania drużyny w nadchodzących pierwszoligowych rozgrywkach. Przygotujmy się na walkę w każdym meczu. Z naszym nowym bramkarzem w składzie! Witamy na pokładzie, Kuba!

Kategorie: Aktualności