Krzysztof Jasowicz na pokładzie Jedynki

27 lipca 2023 Jedynka Morag

UKS Jedynka KODO Morąg rozpoczyna nowy tydzień z ogłoszeniem, które z pewnością wywoła fale ekscytacji wśród naszych kibiców. Mamy zaszczyt poinformować, że Krzysztof Jasowicz, zdobywca 70 bramek w trakcie swoich 34 występów w PGNiG Superlidze z Arką Gdynia, dołącza do naszej drużyny!

Jasowicz jest zawodnikiem niezwykle doświadczonym. Spędził siedem sezonów na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej, grając w I lidze dla Sokoła Porcelana Lubiana Kościerzyna (wcześniej Sokół Browar Kościerzyna). W tym czasie zdobył imponujące 529 bramek w 147 meczach. Nie można także zapomnieć o wielu latach, które spędził w barwach Wybrzeża Gdańsk, zdobywając tam ogromne doświadczenie.

Jasowicz znany jest z twardej gry w obronie i świetnych akcji w ataku. Jego umiejętności, doświadczenie i determinacja są tylko niektórymi z wielu atutów, które przyniesie do naszego zespołu.

To nie jest łatwe zadanie, aby znaleźć zawodnika takiego kaliberu, jak Jasowicz. Tym bardziej cieszy nas fakt, że zdecydował się dołączyć do naszego klubu, pomimo niedawnego awansu do Ligi Centralnej z drużyną z Kościerzyny. To pokazuje, jak bardzo ceni sobie naszą drużynę i jest gotów pomóc osiągnąć nasze cele.

Na pokładzie UKS Jedynki KODO Morąg, serdecznie witamy Krzyśka. Jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie, umiejętności i pasja do piłki ręcznej będą cennym wkładem w naszą drużynę. Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie najbliższy sezon!

Kategorie: Aktualności