Co słychać w klubie?

13 sierpnia 2023 Jedynka Morag

Po indywidualnych przygotowaniach w terenie, 1 sierpnia rozpoczęliśmy wspólne treningi w hali. Dokładając do ćwiczeń kondycyjnych i motorycznych elementy gry z piłkami. Zajęcia halowe poprzedził test Coopera w celu zweryfikowania indywidualnych przygotowań zawodników.Następnym etapem przygotowań będzie wyjazd na 5-dniowy obóz do Nowej Karczmy (23-27.08.2023), gdzie odbędziemy zwiększoną ilość jednostek treningowych oraz rozegramy sparing z renomowaną drużyną z ligi centralnej – KPR Autoinwest Żukowo. Jest to pierwszy w historii klubu wyjazd na taki obóz.

Co słychać - UKS Jedynka KODO Morąg

W sezonie 23/24 będziemy występować w rozgrywkach 1. ligi grupy A w roli beniaminka. Do klubu dołączyło 5 nowych zawodników: Jakub Pikura, Wojciech Golks, Radosław Dzieniszewski, Mirosław Ośko oraz Krzysztof Jasowicz. Pozwala nam to z nadzieją patrzeć na nadchodzące rozgrywki. Już po pierwszych treningach widać, że obecność tych zawodników znacznie podnosi rywalizację na poszczególnych pozycjach oraz ogólny poziom drużyny. To dobry prognostyk na nadchodzący sezon. Wszyscy wymienieni zawodnicy mają za sobą grę w 1. lidze, a Radek, Krzysiek i Mirek reprezentowali kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Nabyte doświadczenie z pewnością pomoże nam nawiązać walkę z rywalami.

Oprócz przygotowań czysto sportowych pracujemy również intensywnie nad klubowym PR. Efektem tego są m.in. zaprezentowane ostatnio na naszym Facebooku i Instagramie stroje domowe, które zawierają panoramę miasta, ukazując nasze przywiązanie do lokalnej społeczności i Morąga. Kibice mogą również liczyć na odświeżone „stare” gadżety klubowe oraz nowości. Jedną z nich jest możliwość zamówienia domowej koszulki, a informacje na ten temat również znajdziecie na naszym Facebooku oraz Instagramie.

Kategorie: Aktualności